subra.pl zarządzanie należnościami

Jesteśmy specjalistami w zakresie


windykacji, restrukturyzacji, upadłości, finansowania.
Zadzwoń lub napisz, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Faktoring i finansowanie

Wykorzystujemy nasze długoletnie doświadczenie, żeby pomóc klientom wybrać optymalne narzędzia do sprawnego funkcjonowania firmy. Dobieramy właściwe rozwiązania z szeregu aktualnie proponowanych przez rynek finansowy.

Jednym z takich instrumentów jest faktoring. Obecnie na rynku funkcjonuje wiele ofert usług faktoringowych, proponowanych zarówno przez banki jak i instytucje pozabankowe. Ilość wariantów, opcji jakie można spotkać na rynku finansowym powoduje czasami, że różnice są niezauważalne.

Jednak diabeł tkwi w szczegółach. Ukryte koszty i niejasne procedury mają kolosalny wpływ na funkcjonowanie firmy. Ważna jest nie tylko cena i wielkość podstawowych parametrów umowy, ale również (a może przede wszystkim) to, co zostało napisane „drobnym druczkiem”. Fachowa analiza i wsparcie profesjonalistów pozwoli uniknąć pułapek rynku kapitałowego. Współpraca z nami zapewnia komfort korzystania z takich usług płynnie i bezkolizyjnie, z korzyścią dla firmy.

Dzięki naszej pomocy klient może ustrzec się przed niekorzystnymi dla swojej firmy rozwiązaniami.

„Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś”

Dominick Coniguilaro

WINDYKACJA
NALEŻNOŚCI

Sprzedaż wierzytelności to najprostszy i najszybszy sposób na poprawę płynności finansowej, uwarunkowany jednak wieloma czynnikami.


OBSŁUGA PRAWNA
PRZEDSIĘBIORSTW

Zarządzanie należnościami to szereg przemyślanych i skalkulowanych decyzji, które mają zapobiec utracie płynności finansowej przedsiębiorstwa.


FAKTORING ORAZ
FINANSOWANIE

Jednym z kluczowych wyzwań dla każdej firmy jest znalezienie i wykorzystanie źródeł finansowania adekwatnych do możliwości oraz planów biznesowych


RESTRUKTURYZACJA
PRZEDSIĘBIORSTW

Kryzys w firmie to prosta droga do jej upadku – nie jest to odkrywcze, ale niestety nader często widoczne objawy problemów są świadomie ignorowane.dane kontaktowe

Biuro Warszawa:
Telefon: 22 299 19 76
E-mail: biuro@subra.pl
Biuro Śląsk:
Telefon: 32 307 46 45
E-mail: biuro@subra.pl

zostaw wiadomość

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA

Faktoring oraz finansowanie

Nasz klient z branży obuwniczej miał ciekawy biznesplan oraz szerokie kontakty. Niestety dobry pomysł to nie wszystko. Brakowało mu środków na zakup towaru od zagranicznego dostawcy oraz utrzymanie płynności finansowej. Podjęliśmy wyzwanie. Dzięki wykreowaniu przez nas niestandardowych rozwiązań i znalezieniu odpowiedniej instytucji finansowej mógł zrealizować pomysł na biznes i rozwinąć swój startup. Aktualnie po kilku latach działalności ma mocną pozycję rynkową i plany dynamicznego rozwoju.

więcej informacji