Firma windykacyjna – Warszawa i Katowice

Firma windykacyjna Subra GRP świadczy obsługę dla Klientów z okolic Warszawy i Katowic. Nasza oferta związana jest z prowadzeniem działań windykacyjnych – zapewniamy ściąganie długów, skup długów i sprzedaż długów. Gwarantujemy wysoką skuteczność oraz realizowanie procedur w zgodzie z obowiązującymi przepisami. 

 

Windykacja należności (Katowice, Warszawa)

 

W ramach windykacji należności (Warszawa, Katowice) prowadzimy działania związane z możliwie szybkim i skutecznym odzyskaniem od Twojego dłużnika wszelkich nieuiszczonych do tej pory należności oraz obciążamy go kosztami naszej prowizji.

 

Tym, co wyróżnia naszą firmę na rynku windykacyjnym jest przystępna oferta – od Klientów nie pobieramy wstępnego wynagrodzenia. Ustaloną opłatę składasz dopiero w momencie pozytywnego rozstrzygnięcia procedury odzyskania długu! Nad poprawnością realizowanych procedur czuwa natomiast świetnie wykwalifikowany zespół specjalistów (wśród których pracują prawnicy, doradcy finansowi i windykatorzy). Takie podejście do realizowania zleceń Klientów sprawia, że jesteśmy podmiotem godnym zaufania, a odsetek pomyślnie zakończonych postępowań jest w naszym przypadku wysoki.

 

Windykacja długów (Katowice, Warszawa) przebiega w Subra GRP zawsze z dbałością o interesy Klienta – jako nasz kontrahent uzyskujesz dostęp do wszystkich zebranych w trakcie postępowania informacji, zlokalizowanych w Strefie Klienta. Zapewniamy ponadto czynności dostosowane indywidualnie do każdej sytuacji (od polubownych wezwań windykacyjnych po współpracę z komornikami). 

 

Skup długów – Katowice i Warszawa

 

Klientom oczekującym szybkiego działania oferujemy usługę związaną z możliwością sprzedaży długu. W takim wypadku możliwe jest dosłowne odsprzedanie wierzytelności innemu podmiotowi – na mocy zawartej pomiędzy obiema stronami umowy cesji wierzytelności. Wraz z nią na nowego wierzyciela przeniesione zostaje prawo do ubiegania się o spłatę zadłużenia.

 

Sprzedaż długu (Katowice, Warszawa) możliwa jest niemal w każdej sytuacji – nie wymaga bowiem zgody ze strony dłużnika. Należy mieć jednak na uwadze fakt, że konieczność uzyskania odpowiedniej zgody zachodzi w momencie, gdy w umowie pożyczkowej zawarto zakaz cesji ewentualnego zadłużenia. 

 

Odkupienie wierzytelności pozwala zachować wierzycielowi płynność finansową. Należy jednak pamiętać, że sprzedaż długu nie pozwala na odzyskanie całości kwoty zadłużenia. Podmiot przejmujący go na mocy cesji oferuje bowiem indywidualną ofertę odkupu, która, siłą rzeczy, będzie niższa niż wysokość długu. W niektórych przypadkach pozostaje to jednak nadal szybką i pewną możliwością odzyskania przynajmniej znacznej części pieniędzy (po podpisaniu umowy cesji dochodzi do zapłaty).

Jednym z naszych głównych atutów jest

UMIEJĘTNOŚĆ DOSTRZEGANIA RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ

Jednym z naszych głównych atutów jest

UMIEJĘTNOŚĆ DOSTRZEGANIA RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ

PORADY
EKSPRETÓW

Na czym polega windykacja? Jak odzyskać pieniądze? Czy warto prowadzić monitoring płatności? Zapoznaj się z naszymi poradami i dowiedz się więcej o skutecznym odzyskiwaniu należności.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest SUBRA GPR Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie przy ul. Siemońskiej 1. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych.RODO