subra.pl zarządzanie należnościami

Jesteśmy specjalistami w zakresie


windykacji, restrukturyzacji, upadłości, finansowania.
Zadzwoń lub napisz, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Kredyty frankowe

Masz tzw. „kredyt frankowy”, czyli kredyt udzielony w PLN, ale indeksowany w CHF, lub kredyt udzielony w CHF, ale denominowany do PLN?

Chętnie pomożemy Ci w postępowaniu sądowym przeciwko bankowi. Napisz do nas, aby umówić się na spotkanie ze specjalistami:

franki@subra.pl

Nasi specjaliści pomogą Ci odpowiedzieć na kluczowe w sporze z bankiem pytania:

  • Jakie są skutki nieważności umowy kredytu?
  • Na czym polega odfrankowienie i czy może mieć zastosowanie do Twojej umowy?
  • Czy Twoja umowa jest kredytem indeksowanym, czy denominowanym i co z tego wynika?
  • Czy można podważać ważność lub skuteczność umowy kredytu gospodarczego?

Wybierając oferowaną przez nas obsługę prawną, klient zyskuje pewność i bezpieczeństwo. Zdając się na nas, można być spokojnym, że wszystkie skomplikowane zagadnienia prawne, które mogą pojawić się w trakcie postępowania reklamacyjnego i sporu sądowego z bankiem zostaną przeanalizowane przez najlepszych specjalistów, którzy przygotują gotowe rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta.

WINDYKACJA
NALEŻNOŚCI

Sprzedaż wierzytelności to najprostszy i najszybszy sposób na poprawę płynności finansowej, uwarunkowany jednak wieloma czynnikami.


OBSŁUGA PRAWNA
PRZEDSIĘBIORSTW

Zarządzanie należnościami to szereg przemyślanych i skalkulowanych decyzji, które mają zapobiec utracie płynności finansowej przedsiębiorstwa.


FAKTORING ORAZ
FINANSOWANIE

Jednym z kluczowych wyzwań dla każdej firmy jest znalezienie i wykorzystanie źródeł finansowania adekwatnych do możliwości oraz planów biznesowych


RESTRUKTURYZACJA
PRZEDSIĘBIORSTW

Kryzys w firmie to prosta droga do jej upadku – nie jest to odkrywcze, ale niestety nader często widoczne objawy problemów są świadomie ignorowane.dane kontaktowe

Biuro Warszawa:
Telefon: 22 299 19 76
E-mail: biuro@subra.pl
Biuro Śląsk:
Telefon: 32 307 46 45
E-mail: biuro@subra.pl

zostaw wiadomość

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA

Dyrektor finansowy – CFO4Rent

Nasz klient ,z branży obuwniczej ,miał ciekawy biznesplan oraz szerokie kontakty. Niestety dobry pomysł to nie wszystko. Brakowało mu środków na zakup towaru od zagranicznego dostawcy oraz utrzymanie płynności finansowej. Podjęliśmy wyzwanie. Dzięki wykreowaniu przez nas niestandardowych rozwiązań i znalezieniu odpowiedniej instytucji finansowej, mógł zrealizować pomysł na biznes i rozwinąć swój startup. Aktualnie, po kilku latach działalności ,ma mocną pozycję rynkową i plany dynamicznego rozwoju.

więcej informacji