subra.pl zarządzanie należnościami

zarządzanie należnościami


Optymalne rozwiązania w zakresie windykacji, faktoringu, finansowania oraz obsługi prawnej przedsiębiorstw.

Agnieszka Bajur

Dział Administracji

Moja dotychczasowa ścieżka zawodowa związana jest z administracją i bezpośrednią obsługą klienta. Doświadczenie zdobyłam w Kancelarii Notarialnej, gdzie zaznajomiłam się ze specyfiką rynku usług prawnych. Z branżą finansową związałam się w czasie pracy w jednym z największych banków w Polsce. Jako doradca kienta poznałam zagadnienia związane z aktywną sprzedażą usług bankowych, ubezpieczeniowych i oceną ryzyka kredytowego.

Nauczyłam się, że sztuka budowania profesjonalnych, długotrwałych relacji z klientem jest kluczem do sukcesu. Współpracę z Subrą uważam za idealne połączenie moich zainteresowań ukierunkowanych na prawne aspekty obrotu wierzytelnościami oraz szeroko rozumiane finansowanie z dotychczasowym doświadczeniem i predyspozycjami.

W pracy stawiam na stały rozwój kompetencji, terminowość i efektywną komunikację.dane kontaktowe

Biuro Warszawa:
Telefon: 22 299 19 76
E-mail: biuro@subra.pl
Biuro Śląsk:
Telefon: 32 307 46 45
E-mail: biuro@subra.pl

zostaw wiadomość

Numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA

Faktoring oraz finansowanie

Nasz klient z branży obuwniczej miał ciekawy biznesplan oraz szerokie kontakty. Niestety dobry pomysł to nie wszystko. Brakowało mu środków na zakup towaru od zagranicznego dostawcy oraz utrzymanie płynności finansowej. Podjęliśmy wyzwanie. Dzięki wykreowaniu przez nas niestandardowych rozwiązań i znalezieniu odpowiedniej instytucji finansowej mógł zrealizować pomysł na biznes i rozwinąć swój startup. Aktualnie po kilku latach działalności ma mocną pozycję rynkową i plany dynamicznego rozwoju.

więcej informacji