subra.pl zarządzanie należnościami

zarządzanie należnościami


Optymalne rozwiązania w zakresie windykacji, faktoringu, finansowania oraz obsługi prawnej przedsiębiorstw.

Agnieszka Bajur

Dział Administracji

Moja dotychczasowa ścieżka zawodowa związana jest z administracją i bezpośrednią obsługą klienta. Doświadczenie zdobyłam w Kancelarii Notarialnej, gdzie zaznajomiłam się ze specyfiką rynku usług prawnych. Z branżą finansową związałam się w czasie pracy w jednym z największych banków w Polsce. Jako doradca kienta poznałam zagadnienia związane z aktywną sprzedażą usług bankowych, ubezpieczeniowych i oceną ryzyka kredytowego.

Nauczyłam się, że sztuka budowania profesjonalnych, długotrwałych relacji z klientem jest kluczem do sukcesu. Współpracę z Subrą uważam za idealne połączenie moich zainteresowań ukierunkowanych na prawne aspekty obrotu wierzytelnościami oraz szeroko rozumiane finansowanie z dotychczasowym doświadczeniem i predyspozycjami.

W pracy stawiam na stały rozwój kompetencji, terminowość i efektywną komunikację.dane kontaktowe

Biuro Warszawa:
Telefon: 22 299 19 76
E-mail: biuro@subra.pl
Biuro Śląsk:
Telefon: 32 307 46 45
E-mail: biuro@subra.pl

zostaw wiadomość

Numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA

Ubezpieczenia należności

Dłużnik z kapitałem i zarządem tureckim, zalegał przedsiębiorcy z Polski dwa miliony złotych. Z firmą dłużną nie było kontaktu, a wierzytelność była po terminie płatności powyżej 12 miesięcy. Braliśmy udział w działaniach, które błyskawicznie doprowadziły do  spłaty całości zobowiązania. Środki zostały przelane z Jordanii.

więcej informacji