subra.pl zarządzanie należnościami

zarządzanie należnościami


Optymalne rozwiązania w zakresie windykacji, faktoringu, finansowania oraz obsługi prawnej przedsiębiorstw.

Dyrektor Finansowy – CFO4rent

Skuteczne zarządzanie, to podejmowanie trafnych decyzji w zmieniającym się dynamicznie otoczeniu rynkowym.

Dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość stawia przed przedsiębiorstwami inne, nowe wyzwania. Osoby zarządzające, aby stać się jeszcze bardziej efektywnymi partnerami biznesowymi, kreatorami wartości i liderami zmian, potrzebują danych na których mogą oprzeć błyskotliwe decyzje. Mają one ogromne znaczenie dla całej organizacji.

Mnogość interakcji jakie firma podejmuje, czy to z klientami, instytucjami finansowymi jak również urzędami, wymaga od zarządów otwartości i elastyczności.

Chcemy wesprzeć podejmowanie decyzji strategicznych nowym projektem CFO4RENT. Ma on za zadanie, na podstawie analizy strategicznej finansów przedsiębiorstwa dostarczać rekomendacji rozwoju. Ma również uwrażliwiać na pojawiające się sygnały nadciągających zmian a przez to dawać szanse na wykorzystywanie potencjalnych okazji.

Analiza ma odpowiedzieć na zasadnicze pytania każdego przedsiębiorcy co do aktualnego stanu i wartości firmy oraz pozwala określić ewentualne scenariusze rozwoju.

„DYREKTOR FINANSOWY NA WYNAJEM” TO WSPARCIE BIZNESU W PROCESIE PODEJMOWANIA DECYZJI, GDYŻ TAK ZDEFINIOWANA ROLA TEGO PODMIOTU JEST NAJBARDZIEJ POMOCNA WŁASCICIELOM I ZARZĄDOM.

Oczywiście CFO wciąż ma za zadanie kontrolować wyniki finansowe, czy dbać o realizację planu, ale również o to by założenia dotyczące wyników firmy były realne. Jednak to nie wystarcza w czasach spadających marż i nieustannej presji cenowej ze strony klientów. Musi mieć kompetencje nowego wymiaru, czasem musi być jak prowokator: zadawać trudne pytania z możliwie szerokiego zakresu. Będziemy stawiać te pytania, przed Państwa firmą, a jakość ich odpowiedzi będzie zawarta w raporcie.

„Każda decyzja firmy – strategiczna lub operacyjna – rodzi konsekwencje dla jej finansów. Wartość firmy zależy od tego, z jakim skutkiem te decyzje są podejmowane.”

Aswath Damodoran

WINDYKACJA
NALEŻNOŚCI

Sprzedaż wierzytelności to najprostszy i najszybszy sposób na poprawę płynności finansowej, uwarunkowany jednak wieloma czynnikami.


OBSŁUGA PRAWNA
PRZEDSIĘBIORSTW

Zarządzanie należnościami to szereg przemyślanych i skalkulowanych decyzji, które mają zapobiec utracie płynności finansowej przedsiębiorstwa.


FAKTORING ORAZ
FINANSOWANIE

Jednym z kluczowych wyzwań dla każdej firmy jest znalezienie i wykorzystanie źródeł finansowania adekwatnych do możliwości oraz planów biznesowych


RESTRUKTURYZACJA
PRZEDSIĘBIORSTW

Kryzys w firmie to prosta droga do jej upadku – nie jest to odkrywcze, ale niestety nader często widoczne objawy problemów są świadomie ignorowane.dane kontaktowe

Biuro Warszawa:
Telefon: 22 299 19 76
E-mail: biuro@subra.pl
Biuro Śląsk:
Telefon: 32 307 46 45
E-mail: biuro@subra.pl

zostaw wiadomość

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA

Faktoring oraz finansowanie

Nasz klient z branży obuwniczej miał ciekawy biznesplan oraz szerokie kontakty. Niestety dobry pomysł to nie wszystko. Brakowało mu środków na zakup towaru od zagranicznego dostawcy oraz utrzymanie płynności finansowej. Podjęliśmy wyzwanie. Dzięki wykreowaniu przez nas niestandardowych rozwiązań i znalezieniu odpowiedniej instytucji finansowej mógł zrealizować pomysł na biznes i rozwinąć swój startup. Aktualnie po kilku latach działalności ma mocną pozycję rynkową i plany dynamicznego rozwoju.

więcej informacji