subra.pl zarządzanie należnościami

zarządzanie należnościami


Optymalne rozwiązania w zakresie windykacji, faktoringu, finansowania oraz obsługi prawnej przedsiębiorstw.

Faktoring i finansowanie

Wykorzystujemy nasze długoletnie doświadczenie, żeby pomóc klientom wybrać optymalne narzędzia do sprawnego funkcjonowania firmy. Dobieramy właściwe rozwiązania z szeregu aktualnie proponowanych przez rynek finansowy.

Jednym z takich instrumentów jest faktoring. Obecnie na rynku funkcjonuje wiele ofert usług faktoringowych, proponowanych zarówno przez banki jak i instytucje pozabankowe. Ilość wariantów, opcji jakie można spotkać na rynku finansowym powoduje czasami, że różnice są niezauważalne.

Jednak diabeł tkwi w szczegółach. Ukryte koszty i niejasne procedury mają kolosalny wpływ na funkcjonowanie firmy. Ważna jest nie tylko cena i wielkość podstawowych parametrów umowy, ale również (a może przede wszystkim) to, co zostało napisane „drobnym druczkiem”. Fachowa analiza i wsparcie profesjonalistów pozwoli uniknąć pułapek rynku kapitałowego. Współpraca z nami zapewnia komfort korzystania z takich usług płynnie i bezkolizyjnie, z korzyścią dla firmy.

Dzięki naszej pomocy klient może ustrzec się przed niekorzystnymi dla swojej firmy rozwiązaniami.

„Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś”

Dominick Coniguilaro

Windykacja
należności

Sprzedaż wierzytelności to najprostszy i najszybszy sposób na poprawę płynności finansowej, uwarunkowany jednak wieloma czynnikami.

więcej informacji

Obsługa prawna
przedsiębiorstw

Zarządzanie należnościami to szereg przemyślanych i skalkulowanych decyzji, które mają zapobiec utracie płynności finansowej przedsiębiorstwa.

więcej informacji

Faktoring oraz
finansowanie

Jednym z kluczowych wyzwań dla każdej firmy jest znalezienie i wykorzystanie źródeł finansowania adekwatnych do możliwości oraz planów biznesowych

więcej informacji

Restrukturyzacja
przedsiębiorstw

Kryzys w firmie to prosta droga do jej upadku – nie jest to odkrywcze, ale niestety nader często widoczne objawy problemów są świadomie ignorowane.

więcej informacji


dane kontaktowe

Biuro Warszawa:
Telefon: 22 299 19 76
E-mail: biuro@subra.pl
Biuro Śląsk:
Telefon: 32 307 46 45
E-mail: biuro@subra.pl

zostaw wiadomość

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA

Kupno wierzytelności

Firma z branży transportowej od kilku miesięcy miała problemy z egzekwowaniem swoich należności. Pojawiły się pierwsze problemy z regulowaniem swoich zobowiązań. Subra GRP Sp. z o.o. po analizie portfela wierzytelności, szybko podjęła działania zmierzające do przerwania biegu przedawnienia wierzytelności, gdyż w branży transportowej wynosi on zaledwie rok. Z pierwszych przelanych środków nastąpiły płatności za najstarsze zobowiązania, a sprawne działania Subry na etapie sądowo-egzekucyjnym zaskutkowały szybkim spłynięciem pozostałych należności. Firma odzyskała płynności finansową i na bieżąco przekazywała faktury do monitoringu.

więcej informacji