subra.pl zarządzanie należnościami

zarządzanie należnościami


Optymalne rozwiązania w zakresie windykacji, faktoringu, finansowania oraz obsługi prawnej przedsiębiorstw.

Kupno wierzytelności

Sprzedaż wierzytelności to najprostszy sposób na szybkie uzyskanie środków finansowych, zamrożonych w fakturach, których termin płatności już minął.

W przypadku faktur już wymagalnych jest to możliwość uwolnienia środków i dysponowania nimi swobodnie w bieżącej działalności. Jeśli wierzytelność jest odpowiednio udokumentowana oraz spełnia warunki kwalifikujące ją do nabycia, przedstawiamy propozycję kupna, umożliwiającą uzyskanie środków finansowych w relatywnie krótkim czasie. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązanie było korzystne zarówno dla naszego klienta jak i dłużnika. Opinia prawna dokumentacji oraz ocena ryzyka są podstawowymi kryteriami wyceny wierzytelności. Oczywiście jako, że każdy przypadek jest inny kryteria oceny wierzytelności są w każdym przypadku dostosowywane do potrzeb transakcji.

Istnieje możliwość sprzedaży pojedynczej wierzytelności bądź całego pakietu, co skutkuje szybkim uzyskaniem środków finansowych, możliwością pokrywania zobowiązań, nabywania nowych partii towarów czy realizacji inwestycji.

Pieniądze dają wolność wyboru, a nie przymus wyboru i pytanie – co zapłacić w pierwszej kolejności.

Wszyscy wiemy jak w naszym kraju funkcjonują „łańcuszki płatności” – ja nie płacę, bo mnie jeszcze nie zapłacili. Jednak taka sytuacja jest groźna dla przedsiębiorcy, chociażby ze względu na m.in. utratę rabatów za terminowe płatności, a przede wszystkim naraża na utratę wiarygodności płatniczej. W przypadku zainteresowania ofertą kupna wierzytelności prosimy o kontakt w celu omówienia każdej konkretnej sytuacji i ewentualnych szczegółów transakcji.

„Jeśli chcesz pozbyć się kłopotliwego gościa, pożycz mu pieniądze.”

Benjamin Franklin

WINDYKACJA
NALEŻNOŚCI

Sprzedaż wierzytelności to najprostszy i najszybszy sposób na poprawę płynności finansowej, uwarunkowany jednak wieloma czynnikami.


OBSŁUGA PRAWNA
PRZEDSIĘBIORSTW

Zarządzanie należnościami to szereg przemyślanych i skalkulowanych decyzji, które mają zapobiec utracie płynności finansowej przedsiębiorstwa.


FAKTORING ORAZ
FINANSOWANIE

Jednym z kluczowych wyzwań dla każdej firmy jest znalezienie i wykorzystanie źródeł finansowania adekwatnych do możliwości oraz planów biznesowych


RESTRUKTURYZACJA
PRZEDSIĘBIORSTW

Kryzys w firmie to prosta droga do jej upadku – nie jest to odkrywcze, ale niestety nader często widoczne objawy problemów są świadomie ignorowane.dane kontaktowe

Biuro Warszawa:
Telefon: 22 299 19 76
E-mail: biuro@subra.pl
Biuro Śląsk:
Telefon: 32 307 46 45
E-mail: biuro@subra.pl

zostaw wiadomość

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA

Dyrektor finansowy – CFO4Rent

Nasz klient ,z branży obuwniczej ,miał ciekawy biznesplan oraz szerokie kontakty. Niestety dobry pomysł to nie wszystko. Brakowało mu środków na zakup towaru od zagranicznego dostawcy oraz utrzymanie płynności finansowej. Podjęliśmy wyzwanie. Dzięki wykreowaniu przez nas niestandardowych rozwiązań i znalezieniu odpowiedniej instytucji finansowej, mógł zrealizować pomysł na biznes i rozwinąć swój startup. Aktualnie, po kilku latach działalności ,ma mocną pozycję rynkową i plany dynamicznego rozwoju.

więcej informacji