subra.pl zarządzanie należnościami

zarządzanie należnościami


Optymalne rozwiązania w zakresie windykacji, faktoringu, finansowania oraz obsługi prawnej przedsiębiorstw.

Artur Omelczuk

Dział Handlowy

Praktyką obrotu należnościami zajmuję się od 2005 roku. Pomogłem wielu firmom, również tym notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych, w dziedzinie zarządzania wierzytelnościami, proponując rozwiązania z zakresu: windykacji, sprzedaży wierzytelności, obsługi prawnej, faktoringu, restrukturyzacji, analizy ryzyka, ustalania limitów kupieckich oraz wywiadów gospodarczych.

Oprócz wieloletniej praktyki w 2019 roku zakończyłem studia podyplomowe Master of Business Administration (MBA) we współpracy z EY oraz WSB.

Swoje wieloletnie doświadczenie, wiedzę oraz kontakty z przyjemnością wykorzystuję w Subra GRP.

W moich relacjach stawiam na szczerość i zaufanie.

JESTEM SZCZĘŚCIARZEM, PONIEWAŻ PRACA STAŁA SIĘ JEDNĄ Z MOICH LICZNYCH ŻYCIOWYCH PASJI.dane kontaktowe

Biuro Warszawa:
Telefon: 22 299 19 76
E-mail: biuro@subra.pl
Biuro Śląsk:
Telefon: 32 307 46 45
E-mail: biuro@subra.pl

zostaw wiadomość

Numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA

Zarządzanie kryzysowe

Firma produkcyjno – sprzedażowa, ściśle uzależniona od sezonowości, produktowo stargetowana na klientów wymagających, z odpowiednio wysokimi dochodami oraz specyficznymi zainteresowaniami swego czasu ikona w  branży. Jednak rynek jest dynamiczny, pojawiło się kilka dużych podmiotów – marek docierających do klientów być może z gorszym jakościowo produktem, jednak tańszym, dostępnym dla każdego. Dobra strategia marketingowa i PR sprawiły, że udział w rynku naszego klienta znacznie się zmniejszył, a co za tym idzie, spadły obroty, pojawiły się problemy z płatnościami, wezwania do zapłaty, egzekucje komornicze. Pierwszą myślą jaka pojawiła się w firmie to:” przeszliśmy już niejedno, teraz też damy radę”. Jednak same intencje i myślenie magiczne nie rozwiązały problemu. W tym momencie pojawiła się konieczność skorzystania z usług firmy takiej jak nasza. Była to trudna praca , zmiany wymagał prawie każdy obszar w firmie, jednak pomimo początkowych oporów zarząd w pełni współpracował. Dzięki temu udało się zrestrukturyzować firmę, uspokoić sytuację, przekierować i wypracować dobrą strategię na przyszłość

więcej informacji