Windykacja należności

Firma Subra w oparciu o wieloletnie doświadczenie swoich pracowników oferuje profesjonalne i skuteczne usługi z zakresu windykacji należności. Umiejętne zarządzanie należnościami zapewnia bezpieczeństwo finansowe przedsiębiorstwa oraz zwiększa jego konkurencyjność.

Nasza usługa windykacji

Windykacja należności jest zbiorem określonych czynności prawnych, których celem jest odzyskanie od dłużnika niezapłaconych zobowiązań.
Proces windykacyjny w firmie Subra przeprowadzany jest bez opłat wstępnych. Wynagrodzenie pobierane jest tylko, gdy dana sprawa zostanie zakończona z sukcesem. Prowadzimy windykację terenową i nie ograniczamy się jedynie do wysłania wezwania do zapłaty oraz wykonania telefonu

Mężczyzna sprawdzający rachunki

Jak działamy - proces windykacyjny w Subrze

Współpraca z klientem rozpoczyna się od sprawdzenia dłużnika na etapie składania oferty oraz przygotowania przejrzystej umowy. Proces zarządzania wierzytelnościami opiera się przede wszystkim na skuteczności działania oraz dbaniu o wysoki poziom satysfakcji klientów.
Zespół zajmujący się windykacją należności składa się z doświadczonych windykatorów, prawników, finansistów oraz restrukturyzatorów, których zadaniem jest przygotowanie optymalnego planu mającego na celu odzyskanie zobowiązań wierzyciela. Informacje zbierane są m.in. na podstawie windykacji terenowej, która przekłada się na wysoką skuteczność. Ponadto firma Subra korzysta z ogólnopolskich rejestrów dłużników oraz giełd wierzytelności.
Windykacja należności obejmuje kompleksową obsługę związaną z odzyskiwaniem wierzytelności klientów. Postępowanie windykacyjne wspierane jest na każdym jego etapie, zaczynając od windykacji polubownej, przez postępowanie sądowe, jak również w trakcie postępowania egzekucyjnego z komornikiem sądowym. Współpraca z zaprzyjaźnionymi oraz sprawdzonymi kancelariami komorniczymi w całym kraju pozwala na efektywne prowadzenie działań, oraz pozwala na czynne uczestnictwo w czynnościach komorniczych. Koszty windykacyjne przenoszone są na dłużnika, w związku z czym klient nie ponosi dodatkowych opłat związanych z windykacją należności.

Twoja Strefa klienta

W Subrze przykładamy wielką wagę do transparentności i komfortu naszych klientów. Właśnie dlatego stworzyliśmy „Strefę klienta” – dedykowany panel online, który umożliwia Ci śledzenie postępów Twojej sprawy windykacyjnej w czasie rzeczywistym. W tej strefie masz pełny dostęp do wszystkich kluczowych informacji, w tym:

Aktualny statusy sprawy

Na bieżąco śledź postępy windykacyjne w swoich sprawach. Dzięki dostępowi on-line raportujemy w trybie rzeczywistym każde działanie. Notatki prowadzone są przez sekretariat, księgowość, dział windykacji oraz dział prawny.

Wykaz wpłat od dłużnika

Każda wpłata, którą otrzymujemy od dłużnika jest wprowadzana do naszego systemu rozliczeniowego i pojawia się w Strefie klienta. Na bieżąco można sprawdzać dokonywane wpłaty przez dłużników.

Dokumentacja i notatki z sprawy

Każda czynności dokonywana w sprawie jest odnotowana w systemie, dlatego nasi klienci dokładnie widzą co dzieje się w każdej sprawie i na jakim jest etapie. Pojawiają się również informację o otrzymaniu lub wysłaniu korespondencji.

Komunikacja z zespołem Subry

 Poprzez Strefę klienta można w dowolnym momencie zlecić kolejną sprawę do windykacji, uzupełniając i przesyłając odpowiednie informację oraz dokumenty. Wysłanie zgłoszenia windykacji skutkuje przygotowaniem dokumentów do podpisu.

Każda windykacja należności prowadzona przez Subrę rozpatrywana jest indywidualnie, a zakres oraz forma działań zostają skrupulatnie dobrane do specyfiki danej sprawy.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy najszybciej jak tylko możemy. 

Skontaktuj się z nami

Bezpłatnie sprawdzimy Twojego dłużnika.

lub

Wyślij do nas swój numer telefonu:

Wybierz dogodny termin, a my oddzwonimy.

lub

Wyślij wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.