O nas

Wszystko zaczęło się w 2015 roku. W kameralnej kawiarni w Dąbrowie Górniczej spotkali się ludzie z pasją i doświadczeniem, którzy postanowili powołać do życia spółkę SUBRA GRP Sp. z o.o. Każdego ze wspólników cechowało ogromne zaangażowanie, co pozwoliło na właściwe ukierunkowanie rozwoju firmy oraz zdobycie zaufania klientów, których należności traktowaliśmy jak własne. Z biegiem czasu do firmy dołączali kolejni pracownicy, co miało realny wpływ na zwiększanie możliwości 

i zasobów naszego przedsiębiorstwa. W roku 2018 nabyliśmy własny budynek i zmieniliśmy siedzibę, aby zadbać o większy komfort naszych pracowników, klientów oraz kontynuować dalszy rozwój spółki.

Dzisiaj tworzymy zgrany zespół ekspertów z dziedziny finansów, prawa i ekonomii. W proces dochodzenia należności zaangażowani są doświadczeni windykatorzy, prawnicy, analitycy finansowi, detektywi oraz sprawdzone kancelarie komornicze. Naszą skuteczność budujemy przez bezpośrednie kontakty z dłużnikami, co pozwala na dobór odpowiednich narzędzi windykacyjnych oraz prawnych. Nasze niestandardowe działania i procedury sprawiają, że jesteśmy firmą, która wyróżnia się na tle konkurencji swoją efektywnością.

Prezes Zarządu 

Artur Omelczuk

Wiceprezes Zarządu

Tomasz Makowski

Członek Zarządu

BARTŁOMIEJ PACIA

Członek Zarządu

Michał Kosmacki

JEDNYM Z NASZYCH GŁÓWNYCH ATUTÓW JEST UMIEJĘTNOŚĆ DOSTRZEGANIA RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ.

Działamy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Jesteśmy w pełni mobili, a kilometry nie są dla nas przeszkodą, zatem zapraszamy do kontaktu i spotkania.

 

Zaczęliśmy od nieba, gwiazd, konstelacji, gwiazdozbiorów, ale na co dzień stąpamy twardo po ziemi. Dlatego zapraszamy do współpracy i sprawdzenia naszych możliwości.

odzyskanie wierzytelności
* Subra, gwiazda podwójna spektroskopowo, jasności 3,76m, odległa 116 lat świetlnych, dominuje składnik typu widmowego A5V. SUBRA to jedna z najjaśniejszych gwiazd gwiazdozbioru Lwa. Gwiazdozbiór (konstelacja z łac. constellatio, con od cum ‘z [czym]’ i stella ‘gwiazda’) – grupa gwiazd zajmujących określony obszar sfery niebieskiej.

NAPISZ DO NAS

WINDYKACJA
NALEŻNOŚCI

Bez opłat wstępnych, z wynagrodzeniem tylko za sukces.

ZAKUP WIERZYTELNOŚCI

Szybka wypłata środków na dowolnie wskazany rachunek bankowy.

MONITORING PŁATNOŚCI

Dopasowany do potrzeb firmy, szyty na miarę. Skutecznie eliminuje zatory płatnicze. 

    Administratorem Państwa danych osobowych jest SUBRA GPR Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie przy ul. Siemońskiej 1. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych.RODO