Kim jesteśmy?

Subra GRP jest profesjonalną firmą windykacyjną, specjalizującą się w odzyskiwaniu wierzytelności. Spółka została utworzona w 2016 roku na bazie długoletnich doświadczeń zawodowych wspólników na rynku usług windykacyjnych i prawnych. Pracujemy zarówno dla dużych, międzynarodowych korporacji, jak i firm z sektora MŚP oraz osób fizycznych. Swoją markę budujemy poprzez pełne zaangażowania działania, które przynoszą efekty w postaci odzyskanych pieniędzy i zadowolenia klientów. Nasze niestandardowe podejście i skuteczność, budowane na bezpośrednich kontaktach z dłużnikami, wyróżniają nas na tle konkurencji.

Zarząd Firmy Subra

Nasz zespół

Dzisiaj tworzymy zgrany zespół ekspertów z dziedziny finansów, prawa i ekonomii. W proces dochodzenia należności zaangażowani są doświadczeni windykatorzy, prawnicy, analitycy finansowi, detektywi oraz sprawdzone kancelarie komornicze. Naszą skuteczność budujemy przez bezpośrednie kontakty z dłużnikami, co pozwala na dobór odpowiednich narzędzi windykacyjnych oraz prawnych. Nasze niestandardowe działania i procedury sprawiają, że jesteśmy firmą, która wyróżnia się na tle konkurencji swoją efektywnością.

Zarząd SUBRA GRP.

* Subra, gwiazda podwójna spektroskopowo, jasności 3,76m, odległa 116 lat świetlnych, dominuje składnik typu widmowego A5V. SUBRA to jedna z najjaśniejszych gwiazd gwiazdozbioru Lwa. Gwiazdozbiór (konstelacja z łac. constellatio, con od cum ‘z [czym]’ i stella ‘gwiazda’) – grupa gwiazd zajmujących określony obszar sfery niebieskiej.

Subra gif

Jednym z naszych głównych atutów jest umiejętność dostrzegania różnych rozwiązań.

Działamy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Jesteśmy w pełni mobili, a kilometry nie są dla nas przeszkodą, zatem zapraszamy do kontaktu i spotkania.

Zaczęliśmy od nieba, gwiazd, konstelacji, gwiazdozbiorów, ale na co dzień stąpamy twardo po ziemi. Dlatego zapraszamy do współpracy i sprawdzenia naszych możliwości.

Poznaj, co mówią o nas klienci.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy najszybciej jak tylko możemy. 

Skontaktuj się z nami

Bezpłatnie sprawdzimy Twojego dłużnika.

lub

Wyślij do nas swój numer telefonu:

Wybierz dogodny termin, a my oddzwonimy.

lub

Wyślij wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą.