subra.pl zarządzanie należnościami

zarządzanie należnościami


Optymalne rozwiązania w zakresie windykacji, faktoringu, finansowania oraz obsługi prawnej przedsiębiorstw.

Tomasz Makowski

Dział Windykacji

Z Subrą jestem związany od początku jej istnienia, a z obrotem należnościami od ponad 10 lat. Zagadnienia, w których się w tym czasie wyspecjalizowałem to windykacja biznesowa oraz analiza ryzyka i kupno wierzytelności. Podczas mojej pracy z kontrahentami stawiam na rzetelność i wiarygodność. Podczas pracy z dłużnikami – na stanowczość i konsekwencję. Dbam o to, aby Dział Windykacji funkcjonował sprawnie i na najwyższym poziomie. Motorem, który napędza mnie do działania jest możliwość bezpośrednich spotkań z nowymi ludźmi oraz ciągłej nauki.

Z wykształcenia jestem ekonomistą, mimo tego nie lubię schematów w myśleniu i działaniu, nie lubię chodzić utartymi ścieżkami. Kariera w branży finansowej pozwala mi codziennie korzystać ze zdobytej wiedzy.

Wierzę, że podstawą spełnienia oczekiwań klientów jest indywidualne podejście oraz elastyczność.dane kontaktowe

Biuro Warszawa:
Telefon: 22 299 19 76
E-mail: biuro@subra.pl
Biuro Śląsk:
Telefon: 32 307 46 45
E-mail: biuro@subra.pl

zostaw wiadomość

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA

Kupno wierzytelności

Firma z branży transportowej od kilku miesięcy miała problemy z egzekwowaniem swoich należności. Pojawiły się pierwsze problemy z regulowaniem swoich zobowiązań. Subra GRP Sp. z o.o. po analizie portfela wierzytelności, szybko podjęła działania zmierzające do przerwania biegu przedawnienia wierzytelności, gdyż w branży transportowej wynosi on zaledwie rok. Z pierwszych przelanych środków nastąpiły płatności za najstarsze zobowiązania, a sprawne działania Subry na etapie sądowo-egzekucyjnym zaskutkowały szybkim spłynięciem pozostałych należności. Firma odzyskała płynności finansową i na bieżąco przekazywała faktury do monitoringu.

więcej informacji