subra.pl zarządzanie należnościami

zarządzanie należnościami


Optymalne rozwiązania w zakresie windykacji, faktoringu, finansowania oraz obsługi prawnej przedsiębiorstw.

Tomasz Makowski

Dział Windykacji

Z Subrą jestem związany od początku jej istnienia, a z obrotem należnościami od ponad 10 lat. Zagadnienia, w których się w tym czasie wyspecjalizowałem to windykacja biznesowa oraz analiza ryzyka i kupno wierzytelności. Podczas mojej pracy z kontrahentami stawiam na rzetelność i wiarygodność. Podczas pracy z dłużnikami – na stanowczość i konsekwencję. Dbam o to, aby Dział Windykacji funkcjonował sprawnie i na najwyższym poziomie. Motorem, który napędza mnie do działania jest możliwość bezpośrednich spotkań z nowymi ludźmi oraz ciągłej nauki.

Z wykształcenia jestem ekonomistą, mimo tego nie lubię schematów w myśleniu i działaniu, nie lubię chodzić utartymi ścieżkami. Kariera w branży finansowej pozwala mi codziennie korzystać ze zdobytej wiedzy.

Wierzę, że podstawą spełnienia oczekiwań klientów jest indywidualne podejście oraz elastyczność.dane kontaktowe

Biuro Warszawa:
Telefon: 22 299 19 76
E-mail: biuro@subra.pl
Biuro Śląsk:
Telefon: 32 307 46 45
E-mail: biuro@subra.pl

zostaw wiadomość

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA

Dyrektor finansowy – CFO4Rent

Nasz klient ,z branży obuwniczej ,miał ciekawy biznesplan oraz szerokie kontakty. Niestety dobry pomysł to nie wszystko. Brakowało mu środków na zakup towaru od zagranicznego dostawcy oraz utrzymanie płynności finansowej. Podjęliśmy wyzwanie. Dzięki wykreowaniu przez nas niestandardowych rozwiązań i znalezieniu odpowiedniej instytucji finansowej, mógł zrealizować pomysł na biznes i rozwinąć swój startup. Aktualnie, po kilku latach działalności ,ma mocną pozycję rynkową i plany dynamicznego rozwoju.

więcej informacji