subra.pl zarządzanie należnościami

zarządzanie należnościami


Optymalne rozwiązania w zakresie windykacji, faktoringu, finansowania oraz obsługi prawnej przedsiębiorstw.

Tomasz Makowski

Dział Windykacji

Z Subrą jestem związany od początku jej istnienia, a z obrotem należnościami od ponad 10 lat. Zagadnienia, w których się w tym czasie wyspecjalizowałem to windykacja biznesowa oraz analiza ryzyka i kupno wierzytelności. Podczas mojej pracy z kontrahentami stawiam na rzetelność i wiarygodność. Podczas pracy z dłużnikami – na stanowczość i konsekwencję. Dbam o to, aby Dział Windykacji funkcjonował sprawnie i na najwyższym poziomie. Motorem, który napędza mnie do działania jest możliwość bezpośrednich spotkań z nowymi ludźmi oraz ciągłej nauki.

Z wykształcenia jestem ekonomistą, mimo tego nie lubię schematów w myśleniu i działaniu, nie lubię chodzić utartymi ścieżkami. Kariera w branży finansowej pozwala mi codziennie korzystać ze zdobytej wiedzy.

Wierzę, że podstawą spełnienia oczekiwań klientów jest indywidualne podejście oraz elastyczność.dane kontaktowe

Biuro Warszawa:
Telefon: 22 299 19 76
E-mail: biuro@subra.pl
Biuro Śląsk:
Telefon: 32 307 46 45
E-mail: biuro@subra.pl

zostaw wiadomość

Numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA

Ubezpieczenia należności

Dłużnik z kapitałem i zarządem tureckim, zalegał przedsiębiorcy z Polski dwa miliony złotych. Z firmą dłużną nie było kontaktu, a wierzytelność była po terminie płatności powyżej 12 miesięcy. Braliśmy udział w działaniach, które błyskawicznie doprowadziły do  spłaty całości zobowiązania. Środki zostały przelane z Jordanii.

więcej informacji