Windykacja należności

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI – DŁUGÓW, FAKTUR

 

Windykacja należności jest zbiorem określonych czynności prawnych, których celem jest odzyskanie od dłużnika niezapłaconych zobowiązań.

Firma Subra w oparciu o wieloletnie doświadczenie swoich pracowników oferuje profesjonalne i skuteczne usługi z zakresu windykacji należności.

Umiejętne zarządzanie należnościami zapewnia bezpieczeństwo finansowe przedsiębiorstwa oraz zwiększa jego konkurencyjność.

Proces windykacyjny w firmie Subra przeprowadzany jest bez opłat wstępnych. Wynagrodzenie pobierane jest tylko, gdy dana sprawa zostanie zakończona z sukcesem.

Współpraca z klientem rozpoczyna się od sprawdzenia dłużnika na etapie składania oferty oraz przygotowania przejrzystej umowy. Proces zarządzania wierzytelnościami opiera się przede wszystkim na skuteczności działania oraz dbaniu o wysoki poziom satysfakcji klientów.

 

Zespół zajmujący się windykacją należności składa się z doświadczonych windykatorów, prawników, finansistów oraz restrukturyzatorów, których zadaniem jest przygotowanie optymalnego planu mającego na celu odzyskanie zobowiązań wierzyciela. Informacje zbierane są m.in. na podstawie windykacji terenowej, która przekłada się na wysoką skuteczność. Ponadto firma Subra korzysta z ogólnopolskich rejestrów dłużników oraz giełd wierzytelności.

Klienci otrzymują dostęp do „Strefy Klienta”, która umożliwia przeglądanie notatek wszystkich działów firmy pracujących nad sprawą, jak i do wykazu wpłat otrzymanych od dłużnika.

Windykacja należności obejmuje kompleksową obsługę związaną z odzyskiwaniem wierzytelności klientów. Postępowanie windykacyjne wspierane jest na każdym jego etapie, zaczynając od windykacji polubownej, przez postępowanie sądowe, jak również w trakcie postępowania egzekucyjnego z komornikiem sądowym. Współpraca z zaprzyjaźnionymi oraz sprawdzonymi kancelariami komorniczymi w całym kraju pozwala na efektywne prowadzenie działań, oraz pozwala na czynne uczestnictwo w czynnościach komorniczych. Koszty windykacyjne przenoszone są na dłużnika, w związku z czym klient nie ponosi dodatkowych opłat związanych z windykacją należności.


Każda windykacja należności prowadzona przez firmę Subra rozpatrywana jest indywidualnie, a zakres oraz forma działań zostają skrupulatnie dobrane do specyfiki danej sprawy.

Jednym z naszych głównych atutów jest

UMIEJĘTNOŚĆ DOSTRZEGANIA RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ

Jednym z naszych głównych atutów jest

UMIEJĘTNOŚĆ DOSTRZEGANIA RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ

PORADY
EKSPRETÓW

Na czym polega windykacja? Jak odzyskać pieniądze? Czy warto prowadzić monitoring płatności? Zapoznaj się z naszymi poradami i dowiedz się więcej o skutecznym odzyskiwaniu należności.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest SUBRA GPR Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie przy ul. Siemońskiej 1. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych.RODO